Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Pro děti a rodiče

 

AeroKlubík

Království vzduchu - AeroKlubík V našem království jsme připravili zázemí a příjemné prostředí pro podobně ulítlé děti přímo uprostřed letiště Hosín. Ideální pro rodiny, kde mají rádi letadla, ačkoliv doma žádné nemají! A taky pobyt a pohyb na vzduchu a ve vzduchu.

V Království vzduchu můžete s námi zkusit a zažít:

Stát se členy soukromého AeroKlubíku na Hosíně lze zakoupením padáčku pro plyšáka nebo prvního vstupného na některou z akcí Aero Juniors Klubu a děti a plyšáky vzít sebou. Získat tím pro vaší rodinu možnost zábavy a zázemí pro víkendy nebo domluvená odpoledne. Klubové členství lze i odpracovat na budování, pečování a...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

Dětský letecký klub je hra

Království vzduchu - Dětský letecký klub je hraJmenuje se Aero Juniors Klub a je první svého druhu v České republice i na světě. EXTRÉMNĚ HRAVÉ LÍTACÍ ZÁŽITKY PRO VAŠE DĚTI mohou pobavit i vás. Pokud jste aslepoň trochu zůstali taky dětmi. A dá se to hrát na dálku - tam, kde jste doma.
"Dětský" jako hra "letecký" jako že všechny naše děti rády létají klidně i po zemi "klub" jako něco společného! Třeba tenhle odznak a nápady.

 

Soubory ke stažení:

pdf icon

 
Poslat dotaz
 

Letecké zážitky pro plyšáky a panenky

Království vzduchu - Letecké zážitky pro plyšáky a panenky Děti létají i s nohama na zemi. Máme zde pro ně hru na dětský letecký klub. Ale co jejich malí přátelé a hrdinové? Chcete jim společně udělat radost? a mít pak doma chlupatého leteckého sportovce nebo dlouhonohou hrdinku Monsters nebo Barbínku. Aero zápisník obsahuje Letový deník plyšáka Které to jsou?seskok padákem -let v akrobatickém letadle -létání s drakem -let ve větroni -létání na padáku s motorem i bez -výlet letadlem -let ve vrtulníku
Co pro to musíte udělat?Stáhněte si s webu Aero zápisník a budeme společně zaznamenávat úspěchy slečny Barbie,chlupáče Médi, malé Kitty, Zvonilky... a jednotliví dospělí piloti...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

OK-víkend se 4živly

Království vzduchu - OK-víkend se 4živly Tématické OK-víkendovky a setkání rodin s dětmí okolo létání na vzduchu i ve vzduchu. Program na letišti a v okolí Hluboké nad Vltavou. cena je 333 Kč/os, děti v rámci rodiny mají program odpovídající věku 5-10let. Tatínci si mohou sestavit svůj programa a létají nebo si s námi hrají a maminky posíláme se bavit a vařit někam za roh. Společně pak jíme, spíme a vyprávíme. V království je za živel vzduch v programu víkendovky vše okolo létání a hraček a ostatní živly sestavujeme podle tradiční receptury daného měsíce a počasí. Pestrá paleta možností a zázemí i pro deštivé počasí....
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

Akce pro veřejnost

Království vzduchu - Akce pro veřejnostV našem kalendáři máme seznam akcí s pevným termínem. Přehled si můžete stáhnout nebo prostudovat náš kalendář. Vstupné 50Kč/os platí pro nově příchozí a ostatní čerpají členskou slevu.

Kalendář má trvalé konstaty jako jsou košťata - dětský letecký den - Babolety a Drakijáda. Ve spolupráci s Aero Juinors Klubem je doplněný letní tábor a celo-víkendové akce. Všechny si můžete pohlídat nebo si některé vybrané zážitky objednat v indviduálním termínu jako skupinovou akci pro vás a vaše přátele.

 

www.letiste-hosin.cz

 
 
Poslat dotaz
 

Košťata, děvčata a létající květy

Království vzduchu - Košťata, děvčata a létající květyNa Čarodejnice jsme u kopce a na prvního máje utíkejte do třešňového háje...nebo na letiště za námi a potěšte se blízko létání..

 
Poslat dotaz
 

Dětský letecký den

Království vzduchu - Dětský letecký denDejte dětem křídla a bubliny z mýdla. Na zemi se koná velká hravá akcička, dětí je tu partička.

 
Poslat dotaz
 

Letní tábor 4živly

Království vzduchu - Letní tábor 4živlyČervenec : Každý pilot vzduchu rozumí a smlouvu má se živly. Je to krapet umění, vznášeti se nad zemí. Chce to trochu učení a pokory ladění. Také děti jsou s nebem ve spojení a v létě tu pořádáme rojení.

 
Poslat dotaz
 

Babolety

Království vzduchu - BaboletyZahrajem si na trumpety a pustíme vzduchem lanolety. Pavoučci se přidají, každý rok se chystají. Jak to ale dělají? že tak snadno létají. Oni se tím netají, létu ještě jednou šanci dávají. Pak se to otočí a vítr s námi zatočí!

 
Poslat dotaz
 

Drakijáda

Království vzduchu - Drakijádaříjen : Každá dračice má kamaráda. Kluci holky přijdou taky, na louce tu pouští draky!

 
Poslat dotaz
 

Letecký mikuláš

Království vzduchu - Letecký mikulášprosinec: venku vládne blázinec. tady ale je to jiné, vychladne kdo se k nám šine. cestou nahoru na kopec vyvětrá se dospělec. děti pak tu číhají, když Mikuláš, anděl a čert přilétají...

 
Poslat dotaz