Království vzduchu

Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Pro děti a rodiče

 

Letecké zážitky pro plyšáky a panenky

Království vzduchu - Letecké zážitky pro plyšáky a panenkyDěti létají i s nohama na zemi. Máme zde pro ně hru na dětský letecký klub. Ale co jejich malí přátelé a hrdinové? Chcete jim společně udělat radost? a mít pak doma chlupatého leteckého sportovce nebo dlouhonohou hrdinku Monsters nebo Barbínku. Aero zápisník obsahuje Letový deník plyšáka Které to jsou?seskok padákem -let v akrobatickém letadle -létání s drakem -let ve větroni -létání na padáku s motorem i bez -výlet letadlem -let ve vrtulníku
Co pro to musíte udělat?Stáhněte si s webu Aero zápisník a budeme společně zaznamenávat úspěchy slečny Barbie,chlupáče Médi, malé Kitty, Zvonilky... a jednotliví dospělí piloti vám to potvrdí podpisem :-)

Kolik to bude stát peněz a času?
Kolik stojí vaše děti hračky? Co vám platí za návštěvu kina? Tušíme že nic! Prostě vás požádají a vy jim to buď poskytnete nebo ne. S plyšáky a lítáním je to podobné. Zeptáte se pilotů a našich partnerů na letišti, kdy poletí a jestli chtějí spolupracovat na radosti pro děti. Možná se nevrlé odpovědi dočkáte....ale stejně jako vaše děti to určitě nevzdáte :-) Je to jen komunikace i když i ta dá občas dost práce! ale může to být i dobrodružství a legrace. Jako jezdit Auto-Stopem: Někdy čekárna, jindy jste v cíli Hopem!

Jak velká hračka jako malý /velký hrdina může letět?
Tenhle medvěd na obrázku byl náš první klient. Jmenuje se Hugo a na jdete ho na FB. Má stránku "Hugova dobrodružství". Byl první a asi i náš největší.. vám doporučujeme výběr za menší :-) Důvod je jasný. Protlačit hubené, dlouhonohé nebo malé hebké a měkké pasažéry a medvídky do cizí posádky bude o hodně snažší!

 
Poslat dotaz
 
 

...zpět