Království vzduchu

Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Pro školy a skupiny

 

Dětské pořady na objednávku

Království vzduchu - Dětské pořady na objednávkuZábava pro děti v kolektivu a kamarády. Návštěva našeho týmu na vaší akci nebo zde u nás na letišti. Cena podle délky programu a použitého vybavení. Tématické letecké a lítací pořady a besedy pro děti ve školách spojené s promítáním a tovřivými činnosti na téma létání, techniky, zvířat a rostlin.
Pod střechou výběr z témat:
- 11druhů leteckých sportů (cca1,5hodina) - 13druhů padáků (cca 1,5hodina)- Motýlí farma - Letiště má broukoviště a další. Na pořady "uvnitř" lze navázat od jarního období k venkovním skopčinám v bezpečných zónách letiště, zázemí Království vzduchu a dalšími pořady o přírodě.
Na ven a do prostoru:
- Kvítkov - Letiště má broukoviště - povídání o hvězdách
- žížala - královská specialistka na provzdušňování půdy
- Živel Vzduch - Povídání o vzduchu může být o meteorologii, o létání, o motýlech, o ekologii, o letadlech, o létajících lidech, o vílách a skřítcích, o historii, o pohádkách, o zvířatech a květinkách... a NEBO ...o všem dohromady.

Malovací soutěž F.A.I.
Jednou ročně vyhlašování nového tématu mezinárodní soutěže pro malé umělce s leteckou tématikou. Seznámení pedagogů a dětí s výkladem a pravidly soutěže, konzultace a spolupráce při předání garantovi národního kola Aeroklubu ČR v Praze.

 
Poslat dotaz
 
 

...zpět