Království vzduchu

Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Vzdušný přístav

 

Dámský letecký klub

Království vzduchu - Dámský letecký klub Unikátní příležitost a prostředí pro ženy, které mají nadstandardní potenciál, schopnosti, zkušenosti a dříve nebo později i moudrý pohled na život. Lidstvo díky nim spolehlivě létá víc jak 100let. Zlé ženy vyhánějí muže na oblohu a hodné je zase vítají zpět na zemi. To je koloběh leteckého života. Takže díky všem maminkám! Stejně jako piloti, tak i maminky ví, že nic neví a nevolají po zárukách, spíše reagují na počasí, signály, výzvy a vedení života a činí tak s Láskou. Většina z nás už pochopila, že je potřeba číst dětem jiné pohádky než doposud...

Pod heslem "Zataháme za nitky, způsobíme zážitky.". Ať použijeme hned teď dech, dřív než holky budeme na zádech! Pracujeme taky se vzduchem a nekončí to výbuchem. Kdo se dívat umí, do uší mu zvoní! A tráva nám po TOM jinak voní!

"Dámský" - jako pojem zdvořile milého neurčitého věku ženy - "letecký" jako jasná a svěží originalita spojená s kreativitou, duchapřítomností a odvahou - "klub" jako moudré bezpečné prostředí pro ženy, které se nebojí sdílet a rozvíjet své talenty. Výsledkem je zábava pro děti a krásnější svět kolem nás.

Členství v klubu není podmíněno pilotním průkazem, ale pocitem, že když budeme chtít, tak ho můžete mít! Konkurence skutečných pilotek se netřeba bát... V životě vyhrávají holky, co je má především Život rád! Protože i ony mají rády sami sebe právě tak akorát!! Tento klub je inspirován touhou osobního svobody pohybu a vývoje a Královna Tříkolka I. v lekcích létání nejen na koštěti propaguje. Dál se vzdělávat, o sebe pečovat a hlavně na vzduchu venku a volně si na Princezny a Královny víc než jenom hrát! To je víc, něž si o tom jen povídat nebo si o tom nechat zdát :-)

A teď už znáte tajemství... ŽE V LÉTÁNÍ NEJDE O PRVENSTVÍ. Základem přežití všech, co hledají a třeba u toho i létají? Najít svůj rytmus, Vítr a dech, recept na úspěch, nemít spěch a umět stíhat nebo v klidu ležet na zádech ;-))

Co vám můžeme nabídnout speciálního co jinde nenajdete:

- letecký výcvik pro plyšáky je příprava a opora pro maminky dětí s leteckou vášní, ať už je to v jejich rodině normální nebo zvláštní
- AeroRande s Větrem na téma "vznášení vlastní silou i silou Větru"
- víkendovépobyty na téma 4živlů - rodinný relax, zábava
- ochutnávku dětské AeroTherapie pro začínající i zkušené mamky v oborech péče - krása - zdraví a radost ze svobody pohybu
- programy a hry s Větrem, co mají vehnat úsměv do vaší tváře
- pro Tvořilky možnost spolupráce na projektu "JARMARK"
- půjčovnu hraček
- aktivity pro adrenalinové a dobrodružné povahy a experimenty
- povídání (nejen)o létání "O ženských křídlech a mužské odvaze" a dalších tématech
- inspirace z projektu Moudré podnikání žen aneb jak se konat v realitě
- konzultace s vybranými lektory a poradci na ženská, dětská a rodinná témata
- zajímavý prostor pro vaše osobní aktivity
- netradiční cvičení blízko obloze nebo možnost tanečních úplňkových nocí v trávě
- zajištění kompletního servisu pro "dámské jízdy"

Co na to všechno říkají muži?
Většina z nich raději mlčí a protože piloti jsou materiálně racionálně založení jedinci se sklonem k "duchovnu" provozovanému za pomoci leteckého sportu. Je to jejich ideální způsob AeroLife Balancingu a propojování nebe se zemí. Přes den mnoho hluku, adrenalinu, soustředění i disciplíny. Po tmě neuvěřitelné ticho, hvězdy a sklon k veselosti a přechod od posedlosti k nostalgii. Ženy jsou v tomto prostoru vzácné a tak to má být i v běžném životě!! Naše království je rozlehlé, takže stydliví si najdou úkryt, divoši své jeviště. Romantické procházky po noční runwayi s průvodcem nebo oheň s tancem?

Stačí říct a svá srdce si tu můžete nahřát, protože nad naším královstvím Slunce nezapadá :-)

 
Poslat dotaz
 
 

...zpět