Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Kudy tudy

 

Kde nás najdete?

Na kopci. Sídlíme na hosínském letišti.Protější kopec je Kleť, vedlejší Rudolfov a na druhé straně za řekou je kopeček s hlubockým zámkem. Máme krásnou adresu, která při cestě k nám i od nás nabízí nespočet nádherných pohledů do krajiny, na horizont, dolů do Českých Budějovic a celé budějovické pánve. Zároveň je hned u letiště les a obec Hosín s dominantou kostela. Proto je tak snadné ukázat z mnoha míst v okolí, kudy tudy do našeho království.

 
Poslat dotaz
 

Jak se k nám dostanete?

Cestou k nám nemůžete zabloudit, pokud jedete stále do kopce :-)
- autem od ČB - přres Borek nebo Hrdějovice
- autem od Hluboké - přes řeku do Zámostí a nahoru směr Hosín
- autem od Prahy - sjezd z E55 označený jako Hluboká, pak v levo po staré silnici ke statku na Chyňavě a po cedulích "letiště"
- vlakem z nádraží v Zámostí na Hluboké
- městskou dopravou z ČB č.104 na zastávku náves Hosín, pak 10min pěšky
- linkovým autobusem z ČB směr Kolný, zastávka letiště Hosín
- na kole po cyklostezce
- pěšky procházkou od Sporthotelu Barborka...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

Parkování

Parkování je možné přímo v areálu letiště s omezením na prostor pro veřejnost. Nedoporučuje se vjíždění za závoru do vnitřního klubového prostoru. Vzdálenost od restaurace, hangáru a vyhlídkové terasy je ovšem minimální. cca 50m. Uvnitř areálu je autoservis a parkovací místa před jsou určena pouze pro klienty servisu.

Vjíždění na travnaté plochy je zakázáno a příjezd k letištní ploše z jakéhokoliv jiného vjezdu než-li k aeroklubové budově je nepřípustný s ohledem na soukromé pozemky a bezpečnost v areálu, kde sídlí také letecká záchranná služba, spedice GLS a servisní firmy pro letadla.

 
Poslat dotaz