Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Letecké hnízdo

 

Letecké hnízdo je když...

Království vzduchu - Letecké hnízdo je když...Je to místo, kde bydlí a do světa se pak rozlétají okřídlení. Ptáci to mají tak, že bydlí a pak letí. My jsme na tom stejně. Proto vedeme své Školy a školičky pro dospělé i dětičky. Naše hnízdo není žádný holubník a proto zde funguje nejeden odborník. Žije tu už čtvrtá lítací generace! a proto tu má hlavní slovo počasí a gravitace. Program pro veřejnost podle kalendáře nebo speciál pro školu či zážitkáře. Občas tu máme i nějaký koncert nebo sraz, záleží na vás, co máte v plánu za odvaz.

 
Poslat dotaz
 

1. Hravé programy o Větru

Království vzduchu - 1. Hravé programy o VětruSpeciální program pro nejmenší - děti školkou povinné. Umíme to i jako setkání rodinné. Dvě hodiny na letišti se vším, co lze dětem ukázat. Má to tempo vzduchu a program se točí jako Vítr okolo vlaštovek, padáčků, házedel a výšky řídící věže. Otěže drží učitelé, rodiče, průvodce, Gravitace a přirozený pud sebezáchovy. Otevírá to obzory, mění to názory a i zkušený učitel si posouvá představu o tom, jak děti vidí Vzduch a své dozory ;-)

 

www.aerojunior.cz

 
 
Poslat dotaz
 

2. Letecký výcvik pro Plyšáky

Království vzduchu - 2. Letecký výcvik pro PlyšákyJak zařídit, aby děti nebyli na letišti nejmenší a nej-troubovatější? Chce to někoho, kdo nemá rozum, je nerozbitný a odvážný a jde potom vyprat. většinou si můžete i vybrat. Měl by mít méně jak půl kila a tělo chlupaté. Že takového doma nemáte?? Tak to asi ani smysl pro legraci do hry těžko dodáte. Když se strhnout k ptákovinám necháte, dojde vám brzy, kolik chlupů kilo a chlupů u nás necháte!

 
Poslat dotaz
 

3. Pro dětské kluby a organizace

Království vzduchu - 3. Pro dětské kluby a organizaceNabídka pro dětské kluby a organizace obsahuje možnost uspořádat na našem území vlastní akci, která potřebuje více místa než je hřiště ve městě...například? etapové soutěže - závěrečné vyhlašování výsledků celoročních aktivit - odměna na konci školního roku - závody na trávě i betonu - nebo hlučný koncert nebo expediční výlet za dobrodružnými aktivitami. A básničky? Ty jsou pro malý dětičky...

 
Poslat dotaz
 

4. Letní škola s Větrem

Království vzduchu - 4. Letní škola s VětremPro větší děti a učitele přírodovědy, vlastivědy, zeměpisu i dějepisu i tělocviku tu máme odbornější pořady, také pro učení venku a namířené do volného prostoru nebo naší zahrady. Nemáme tu ohrady a není tu nouze o nápady. STEZKA VĚTRU je o počasí, meteorologii a klimatologii. A letadla a padáky nám asistují a pomáhají vyprávět příběh od posedlosti vynálezců po pamětníků nostalgii a jak to lidé s tím počasím už po staletí vlastně žijí! Kdo vám bude průvodcem? Letečtí instruktoři nebo dětští lektoři. Junioři + senioři, co jim pro létání srdce pořád hoří!

 
Poslat dotaz
 

5. Dobrodružné úlety za 4živly

Království vzduchu - 5. Dobrodružné úlety za 4živlyTématické výlety a setkání dětí se 4živly. Program na letišti a v okolí Hluboké. cena podle náročnosti programu. Ubytování podle počtu a nároků klienta. Rezervace předem. nabízí se vám pestrá paleta možností a zázemí i pro deštivé počasí. Voda - řeka Vltava, Oheň - sklárna, Země - ZOO Hluboká. Vzduch - letiště Hosín. Alternativní program, kapacita do 30dětí s doprovodem. Vhodné pro školní výlety, letní putovní tábory nebo společné akce pro více rodin, které hledají nové inspirace a příležitosti pro společnou zábavu.

 
Poslat dotaz
 

6. Učitel na objednávku

Království vzduchu - 6. Učitel na objednávku Zábava pro děti v kolektivu a kamarády. Návštěva našeho týmu na vaší akci nebo zde u nás na letišti.Tématické letecké a lítací pořady a besedy pro děti ve školách spojené s promítáním a tvořivé činnosti na téma létání, techniky, zvířat a rostlin.
Pod střechou výběr z témat:
- 11druhů leteckých sportů (cca1,5hodina) - 13druhů padáků (cca 1,5hodina)- Motýlí farma - Letiště má broukoviště a další. Na pořady "uvnitř" lze navázat od jarního období k venkovním skopčinám v bezpečných zónách letiště, zázemí Království vzduchu a dalšími pořady o přírodě.
Na ven a do prostoru:
- Kvítkov - Letiště má broukoviště...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

7. Den mezi nebem a zemí

Království vzduchu - 7. Den mezi nebem a zemí Den na letišti a dětská AeroTerapie probíhá v zákoutích i na otevřené pláni. Může být i o létacích hračkách a letecké školce. Vhodné pro celodenní výlet s obědem v Aero Bistru
orientační cena je od 180 Kč/os.
Jak si vybrat program?
- Start cca 09.00, oběd Aero Bistro, program do cca 15.00 nebo i dál... - Celé je to o vzdušných hračkách, živlech a kombinaci hraní, tvoření a poznávání. - Sestavuje se vždy na míru. - Pokaždé je to trochu jiné jako je vždy jiná obloha nad námi. - Je to vlastně stavebnice a může to být pro děti,...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

8. Profesionální živel

Království vzduchu - 8. Profesionální živel Povídání o vzduchu může být o meteorologii, o létání, o motýlech, o ekologii, o letadlech, o létajících lidech, o vílách a skřítcích, o historii, o pohádkách, o zvířatech a květinkách... a NEBO ...o všem dohromady. Budou u toho ale i hračky a běhání a bude to na celé dopoledne. Vyhraďte si alespoň 3hodiny. Pak si třeba dejte oběd a lehněte si do trávy v naší Zahradě čtyř živlů...

 
Poslat dotaz