Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » O království

 

Pro nové poutníky co nás hledají...

Království vzduchu - Pro nové poutníky co nás hledají...Vítejte do Země plné Vzduchu, kde se narodila a žije AeroTerapie. S ní si na vzduchu najdete něco, co si stále hraje a potěší Vás tím na těle i na duchu. Bydlí tu také letadla, fantazie a živly, což je mnohem víc, než jen zdánlivě vzdušné nic. Asi proto, že obloha je bez hranic! Máme tu pro odvážné i nesmělé dávku pohody i zábavy, ostatní lehnou si s námi jen tak do trávy. Pro děti je tu bezpečný prostor uprostřed leteckého přístavu a taky fůra příběhů, vítr a sluníčko je tu pořád v pohybu.

 
Poslat dotaz
 

Jak velké je naše království?

Království vzduchu - Jak velké je naše království?Královna Tříkolka I. určila velikost království tak, že sahá až tam, kam pohlédne její zrak. Malí než vyrostou poznají svět jako dlaň. Velcí už vidí dál a odvážní vědí,že ze vzduchu můžete mít svět jako na dlani. Největším je dopřáno cestovat a dojít velkého poznání...že podstatné je radost ze hry a dýchání.

 
Poslat dotaz
 

AeroKlubík

Království vzduchu - AeroKlubíkJako dítě začínal každý profík nebo hobbík. V létání se čeká do puberty nebo do dostatku peněz a času. Kdo by ale chtěl s námi sdílet letištní krásu a pohodu nejen v letním času? Kdo má děti a chybí mu letadlo nebo má letadlo i dětí jako smetí? Prostor letiště není bez hřiště! A jedenkrát do týdne dětská středa jarní(květen-červen) a podzimní (září-říjen) a i o víkendu můžete vyvětrat sebe,děti i nějakého strejdu.

 
Poslat dotaz
 

Stezka větru

Království vzduchu - Stezka větruCesta skrz letiště může trvat pár minut nebo víc jak hodinu. Záleží na průvodci a zájmu. Na prohlídku království si můžete zajít společně s námi a pravidla letiště dodržet a nebezpečí sobě ani druhým nezpůsobit. Projít se lze i na vlastní nebezpečí, ale to už je bez záruky, že na vás někdo vyrukuje a pak vás jinam nasměruje.Máme pro vás 8stanovišť s povídáním a úkoly. Můžou s námi vyrazit školky i větší děti ze školy.

 
Poslat dotaz
 

Královská družina

Království vzduchu - Královská družinaZačneme tím, že je to především náš tým! Jsou v něm Princezny a Rytíři, co sešli se na kopci a jsou vašimi průvodci. Každý má své důležité poslání a přesto se tu s námi občas prohání. Každý z té vážené skupiny, vlastní má království a taky své družiny. Naše pozvání přijali a titul k němu dostali. Zadání je snadné - jsme tu my a děti hravé. Chcete se taky zapojit a k nám se přidat? Můžeme vás klidně připsat!

 
Poslat dotaz
 

Strom přání

Království vzduchu - Strom přáníNapsat vzkaz do větru, pověsit ho blízko Nebe a vrátit se zpátky do reality. S přáním a přesvědčením, že základní podmínkou pro splnění takového přání je jeho formulace a předání. Klidně pověšením na stromy. Můžou to děti i dospěláci a nedá to velkou práci. Nebudete tady nikomu pro legraci! Můžeme vás na takovou posvátnou chvíli proškolit, nebo to můžete risknout sami...náš strom je na kraji Zahrady 4živlů a lístečky pro zápis získáte na některé z našich akcí nebo si ho přineste z domova. Ten náš je z padákoviny a unese i ptákoviny :-)

 
Poslat dotaz
 

Motýlí farmu

Království vzduchu - Motýlí farmuJedno místo na letišti má dvojí úkol. Je to kousek od Zahrady 4živlů. Jsou tam kopřivy. Veliký! A my jsme ho uchránili. Vypadá sice jako binec, ale věřte nebo ne, když je všechno posekané, upravené a vyžehlené...tak se motýl nenarodí a vlastně ho ten pořádek od nás nebo od vás vyžene! Opodál je strom, co už nikdy nevyroste do krásy a přesto i ten má svůj úkol. Věšíme na něj s dětmi malované motýly. Přidejte tam nějakého svého. Pro krásu a pro radost! sobě i těm, co půjdou okolo.

 
Poslat dotaz
 

Vzdušné lázně

Království vzduchu - Vzdušné lázněLéčení vzchuchem na vzduchu i ve vzduchu. Podle toho jakou máte poruchu. Lázeňská rarita a specialita, která se narodila v Jižních Čechách a můžete jí ochutnat v ČR a okolí. AeroTherapie je metoda a příležitost jak nabrat více radosti a cítit se lépe. Je vám zle? Nebo vám naopak vůůůbec nic není a přesto nejste spokojení? Tak to máte tady reálnou šanci na recept k uzdravení! Pro zájemce o změnu životního stylu a položení se na otázku jak? i více informací o křídlech, která máte porouchaná nebo zaprášená! Detoxikace myšlení mnohé ve vás promění.I nohama na zemi.

 
Poslat dotaz
 

Broukoviště

Království vzduchu - BroukovištěŽijí tady všude a je na nás, kolik jich tu po nás zbude. Budujeme jim tu hotel a oni říkají,že není nutné míti postel. Dokud je člověk maličký, zajímají ho všechny zvířátka a věcičky. Pak už je to trochu složitější, protože na šňůrky a šroubky všechno věší... Přesto to tady žije na nebi i na zemi a kdo neodletí, může tu zůstat v trávě nebo v přízemí. Když se zadaří, najdeme je a jméno už pak za nás někdo prověří.

 
Poslat dotaz
 

Zahradu čtyř živlů

Království vzduchu - Zahradu čtyř živlůLetiště může být jen zelené a placaté. Když se tu však projdete, jistě naší zahradu potkáte. Leží na hranici mezi veřejným a neveřejným prostorem. Dál už je to jen na pozvání, protože je to v klidu a za rohem. Kdo je členem AeroKlubíku tak má kliku a může vstoupit skrz zvonečkovou bránu do země živlů, víl a skřítků. Může jít pozdravit našeho maskota - malého Vojtu pilota. Je to malé dětské království a děti z Aero jsou tu domácí.

 
Poslat dotaz
 

Kvítkov

Království vzduchu - KvítkovLetiště je světem letadel i lidí (bez) křídel. Princezna Adriána Pampeliška a Eva pojem plevel nevede. Vždycky nějakou krásu a užitek popsat a najít dovede. Krása umí být mikro i makro a paleta barev se tu najde i když je tu zrovna mokro :-) Na jaře slavíme pampelišky, pak rozkvetlé třešně cestou na letiště a spoustu dalších bylinek během roku najdete i příště. Zastavte se a nechte svět chvíli bez hodinek. Zatímco vy si klidně skočíte i do holinek!

 
Poslat dotaz
 

Aero Bistro

Království vzduchu - Aero BistroTohle bistro má veliké tapety. Nemá cenu si pamatovat jejich barvu, protože každou chvíli tu barvu nebe na nich změní. Celá jedna zeď oknem je do oblohy a jaké je venku počasí vám snadno poví. Také je tu sluníčko a terasa, tráva a velmi dobrá káva. Zavedli tu nově i další dobroty a při placení z vás možná nestáhnou kalhoty. Kdyby se vám na kafe nechtělo, přijeďte na kole na pivo... Nahoru žízeň...dolů z kopce z vlasů vlhkost vyžeň!

 
Poslat dotaz
 

Zvonko-pošta

Království vzduchu - Zvonko-poštaDětský svět je plný přání a otázek. Klidně nám je napište nebo jen namalujte obrázek. V bráně Zahrady 4živlů visí zvonky na pozdrav. zacínkají každému, ať už se cítí blbě nebo zdráv. Zvonečky jsou kouzelné, splní i přání neskromné. Jen jim dejte čas a až vám bude ouvej nebo zase juchej, vzpomeňte na jejich hlas. U téhle brány, vhoďte co uznáte do naší poštovní schrány. Nápady, návrhy, otázky, dopisy i obrázky. Když tam bude adresa a nějaký vzkaz, možná se uvidíme osobně a potom zas.

 
Poslat dotaz
 

Kufr na nápady

Království vzduchu - Kufr na nápady Tenhle kufr, je něco jako seznam přání nebo snář a nehraje si přitom na diář. Píše a maluje se do něj pro případ, že by podobné nápady měl ještě někdo jiný a chtěl by si je taky přát. A tady u nás zrealizovat a společně se radovat. Je to otevřený dopis a odtajněných snů náš soupis.

Povedlo se:
Hangár. kulatý, dřevěný tradiční letecký. vysloveno 2008.realizováno 2012.
Renovace An-2 Unimax. vysloveno 2011 a 2016 poslána do světa...
Hřiště na nohejbal. vysloveno 2009, realizováno 2012.
Dětský letecký klub.vysloveno 2011.založeno 2012.
Teepee.vysloveno 2012.realizováno 2013.
Zvonková brána.vysloveno 2013.realizováno 2014.
Totem.vysloveno 2014.realizováno...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz