Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Větrné hřiště

 

Větrné a gravitační je když...

Království vzduchu - Větrné a gravitační je když... V našem království existuje zázemí, kde už kousek nad zemí jste v ohrožení života a přitom máte NEBE-S-PÉČÍ na dosah ruky. Je to hřiště pro holky i kluky. Vítr a tráva je příjemné prostředí pro podobně ulítlé lidi a děti přímo uprostřed letiště Hosín. Ideální pro rodiny,skupiny nebo firmy, kde mají rádi letadla, ačkoliv doma žádné nemají! A taky pobyt a pohyb na vzduchu a ve vzduchu.
V Království vzduchu můžete s námi zkusit a zažít:
Vše, co obsahuje a znamená vzduch a vítr. Není vidět, ale občas tu pocuchá i velmi těžké a k zemi připoutané věci. O lidech...
...zobrazit celý článek

 
Poslat dotaz
 

1. Pro vaše Poprvé

Království vzduchu - 1. Pro vaše PoprvéPrůvodce královstvím je pro POPRVÉ někdo ZKUŠENÝ. Ten, kdo vás provede letištěm a zajistí, že se vám ani nikomu nestane neštěstí. Podle toho, jaké je POPRVÉ, taková budou i ta další setkání. Dejte si záležet! A pro změnu nepovedeného posledně? Zase jako poprvé! A jestli vás nepovedené straší? Tak to chce NOVÉ další :-)

 
Poslat dotaz
 

2. Škola hrou

Království vzduchu - 2. Škola hrouAneb létat jde i po nohou! Jmenuje se Aero Junior a je první svého druhu v České republice i na světě. EXTRÉMNĚ HRAVÉ LÍTACÍ ZÁŽITKY PRO VAŠE DĚTI mohou pobavit i vás. Pokud jste alepoň trochu zůstali taky dětmi. A dá se to hrát na dálku - tam, kde jste doma. naučíme vás používat vzduch a gravitaci jinak, než doposud!

 

Soubory ke stažení:

pdf icon

 
Poslat dotaz
 

3. AeroKlubík

Království vzduchu - 3. AeroKlubíkDěti létají i s nohama na zemi. Ale co jejich malí přátelé a hrdinové? Chcete jim společně udělat radost? Třeba : seskok padákem -let v akrobatickém letadle -létání s drakem -let ve větroni -létání na padáku s motorem i bez -výlet letadlem -let ve vrtulníku Co pro to musíte udělat? Kolik to bude stát peněz a času? Kolik stojí vaše děti hračky? a kolik času s nimi pak stráví a kde a jak? S námi najdou nové možnosti!

 
Poslat dotaz
 

4. Rodina živlů

Království vzduchu - 4. Rodina živlů Živelné rodiny a setkání rodin s dětmi okolo létání na vzduchu i ve vzduchu. Program na letišti a v okolí Hluboké nad Vltavou. Tatínci si mohou sestavit svůj program a rodina taky, aniž skáče mezi mraky! Společně pak jíme, spíme a vyprávíme. V království je za živel vzduch vše okolo létání a hraček a ostatní živly sestavujeme podle tradiční receptury daného měsíce a počasí. Kapacita účastníků je omezena, aby pohoda byla zaručena. A navíc byla výběrem z kvalitních hotelů v okolí podpořena.

 
Poslat dotaz
 

5. Cestovatel dobrodruh

Království vzduchu - 5. Cestovatel dobrodruhProhlídka království je víc než procházka po letišti. Je to Stezka Vzduchu s 8 zastávkami. Vyrážíme na objednávku během dětského týden. Co bude k vidění? Jaké příběhy jsou připraveny? Na cestu získáte průvodkyni a hračky. Jaké? Vzdušné! Vyhraďte si na to alespoň 2 + hodiny. Start v Aero Bistru, konec v Zahradě 4 živlů. Součástí procházky jsou hry, hádanky a obrázky. Kdo bude chtít, obstaráme mu na cestu nebo po návratu Lítací zápisník Aero .

 
Poslat dotaz
 

6. Školní výlet

Království vzduchu - 6. Školní výletOchutnávka AeroTerapie je osobní setkání se světem létání bezpečně při zemi. Dvouhodinový program pro celou třídu "bez křídy" je setkání s příběhy o kráse a strachu, klidu i stresu, úzkostných stavů a přetížení a humoru z nadhledu. Průvodcem vám bude autorka metody Královna Tříkolka I. Míša Machartová, která je také zakladatelkou mnoha ptákovin, které učinili české nebe světoznámým! Program je uzpůsobený dětem s dozorem a nabízí možnost zjistit, jak AeroTerapie funguje. Termíny po domluvě v prvním týdnu v měsíci květen - červen a září - říjen a při deštivém počasí je k dispozici alternativní program pod střechou.

 
Poslat dotaz
 

7. Tvůrce Křídel

Království vzduchu - 7. Tvůrce KřídelV našem kalendáři máme seznam akcí s pevným termínem. Přehled si můžete stáhnout nebo prostudovat náš kalendář. Kdo se stane spolupracovníkem našeho týmu, tak může pro svou rodinu, školu, klub nebo kamarády získat možnost vyměnit svojí šikovnost za nějakou radost "mimo kalendář". Je to otevřený snář i diář možností, které jinde nenajdete a nebo se společně vydáme je hledat!

 

www.letiste-hosin.cz

 
 
Poslat dotaz
 

8. Profesionální úlet

Království vzduchu - 8. Profesionální úletProfíci potřebují někde vyrůst. V letectví potřebujeme 8 základních profesí, bez kterých nepoletí ani pilot. Je k nim návod a nesnese to podvod. Proto každý, kdo začíná, tak potřebuje doprovod a trvá to celých devět let, než si můžeme říct, zda to bude mít pokračování...to není čas pro čekání o počasí na létání! To je příležitost ke studování, hraní, testování nebo cesta k dalším povoláním. Létání je vlastně do života trénování a profíci pak zase můžou investovat do létání!

 
Poslat dotaz
 

9. Setkání s legendami

Království vzduchu - 9. Setkání s legendamiJak vlastně vznikají legendy? Podobně jako mraky! Stoupají, létají a postupně tvoří něco, co původně nebylo vidět a najednou už to má tvar, jméno, katalog nebo příběh. Je dobré pro každého takovou legendu potkat. ještě za živa. Třeba u piva nebo na hřišti. A vůbec nejlepší je to na letišti, kde jsou malí svišti a Vítr tomu velí a všem takové setkání a hru píská nebo dokonce i piští :-)

 
Poslat dotaz
 

Dětský letecký den

Království vzduchu - Dětský letecký denDejte dětem křídla a bubliny z mýdla. Na zemi se koná velká hravá akcička, dětí je tu partička.

 
Poslat dotaz
 

Letní tábor 4živly

Království vzduchu - Letní tábor 4živlyČervenec : Každý pilot vzduchu rozumí a smlouvu má se živly. Je to krapet umění, vznášeti se nad zemí. Chce to trochu učení a pokory ladění. Také děti jsou s nebem ve spojení a v létě tu pořádáme rojení.

 
Poslat dotaz
 

Babolety

Království vzduchu - BaboletyZahrajem si na trumpety a pustíme vzduchem lanolety. Pavoučci se přidají, každý rok se chystají. Jak to ale dělají? že tak snadno létají. Oni se tím netají, létu ještě jednou šanci dávají. Pak se to otočí a vítr s námi zatočí!

 
Poslat dotaz
 

Drakijáda

Království vzduchu - Drakijádaříjen : Každá dračice má kamaráda. Kluci holky přijdou taky, na louce tu pouští draky!

 
Poslat dotaz
 

Letecký mikuláš

Království vzduchu - Letecký mikulášprosinec: venku vládne blázinec. tady ale je to jiné, vychladne kdo se k nám šine. cestou nahoru na kopec vyvětrá se dospělec. děti pak tu číhají, když Mikuláš, anděl a čert přilétají...

 
Poslat dotaz