Four elements

Království vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchuKrálovství vzduchu

Království vzduchu » Úvod

 

Kalendář akcí 2018

Království vzduchu - Kalendář akcí 2018Kalendář Království vzduchu startuje v květnu 2017 a od jara má řadu akcí pro veřejnost a hosty. Váže se k tradicím letiště, ale nabízí zcela unikátní novinku v podobě "AeroTherapie". Také tu hrajeme hru s dětským leteckým klubem "AeroJuniors" a lze v něm najít akce a novinky, které zaručeně neznáte nebo jinde nezažijete. Jsou to překvapení a nová pobavení. Pro děti možnost být blíž letadlům a obloze, ale především velká porce hraní nejen na létání. Kromě těchto akcí si můžete zajistit nebo objednat "na klíč" váš program pod našimi křídly.

 

Poslat dotaz
 

Připravované akce...

Co nás čeká? to je tady jako v seznamu...AeroTherapie, AeroKubík, Večerní škola létání a AeroAkademie, OK-víkendovky pro přespolní a zábavná odpoledne pro kluky a holky z pod kopce. AeroPark pro plyšáky a mamky vemte taky.

 

Poslat dotaz
 

Pro školy a školky

Království vzduchu - Pro školy a školky Vemte v květnu a červnu své tepláky a plyšáky a pláštěnky a svačinky a do trávy tenisky nebo holinky. Projdeme spolu Stezkou větru a paní učitelky necháme ve svetru. Co tu na vás čeká? To, čeho se mnohý dospělák hodně leká. My o tom budeme dětem jenom vyprávět a představíme jim tady jinak svět. Je utkaný z pohádek a 4živlů a umíme tu víc, než jen obléknout se do skákajících pytlů.

 

Poslat dotaz
 

Víkend 4živlů

Království vzduchu - Víkend 4živlůOK-víkendovky startují už v květnu. Mají na programu prvky AeroTherapie a můžete se pobavit s celou rodinou. Společně vykouzlíme z našich i vašich nápadů vzdušný víkend a tím i vzdušnou oslavu. Začíná se v pátek příjezdem a do neděle společně něco zažijem! Program společný i odpočinkový. Oblečení do každého počasí a zbytek jak se kdo zahlásí.

 

Poslat dotaz
 

AeroTherapie

Království vzduchu - AeroTherapieAeroTherapie je nový způsob a metoda jak do sebe dostat více čerstvého nestlačeného vzduchu. Různé verze podle věku a kondice jsou určeny především pro detoxikaci myšlení tedy lidově řečeno větrání hlavy. Pro takové účely potřebujete vhodný prostor - téma a průvodce. Jedna z verzí je tříhodninové skotačení s netradičními hračkami a zázemím. Hlavním hrdinou je u nás létající plyšák, ale na své si přijde i kdejaký dospělák. Jak se to dělá a hraje? Tahle aerotherapie? Vítr - slova - nápady.

 

Poslat dotaz
 

Noc věží a rozhleden

Království vzduchu - Noc věží a rozhledenCelorepubliková akce na oslavu výročí prvního mírového rána! Start večer 7.5. s přespáním na letišti a vítáním východu Sluníčka s focením rozbřesku druhý den ráno 8.5.

 

Poslat dotaz
 

Dětský letecký den

Království vzduchu - Dětský letecký den3.6.Tradiční dětský letecký den aneb DEJTE DĚTEM KŘÍDLA! Letos po třinácté. Program dětský a hravý a létání místního klubu nám dělá krásnou kulisu pro naše skopičiny. Umíme to i v dešti. Přesvěčte se o tom z videjka z jednoho z předchozích ročníků... Opět plánujeme seskok plyšáků na padáku. Loni to bylo 63 borců vyskočených z letadla a všechna ta parta bezpečně dopadla!

www.youtube.com/watch?v=up4F0089_MQ

 

Poslat dotaz
 

Tábor se4živly

Království vzduchu - Tábor se4živlyŠestý ročník příměstského tábora na téma 4živlů. Tábor je organizován na letišti a v jeho okolí. Tak jak počasí dovolí. Vzduch - voda - oheň - země a děti s nimi.Letos poprvé otevřen i pro dospěláky!

 

Poslat dotaz
 

Prázdninový AeroKlubík

Království vzduchu - Prázdninový AeroKlubíkPrázdninový AeroKlubík bude otevřený podle počasí a zaměří se na tábory pro děti a programy pro děti z jinýchh klubů a mateřských a dětských center.

 

Poslat dotaz
 

Úplněk na kopci

Království vzduchu - Úplněk na kopciVečerní setkání před západem Sluníčka a oheň a písnička a nejedna hvězdička. Občerstvení podle chuti vlastní nebo zdejší a prostor a čas i pro nejmenší.

 

Poslat dotaz
 

Babolety

Království vzduchu - Babolety16.9. 2017 v sobotu ve 14.00 odstartuje s Aero Juniors Klubem rarita z Hosína - Akcička Babolety a "Kolo-drnda-session" na letištní runwayi. Hladký asfalt pro všechny druhy koleček. Vhodné pro děti i velké děti v podobě tatínků a maminek. Zadranděte si s námi na místech, kam normálně smějí jen letadla... a pak s námi můžete dělat netradiční hluk. Oslavit babí léto i start do podzimních radovánek, kdy bude foukat víc, než jenom vánek!

 

Poslat dotaz
 

Drakijáda

Království vzduchu - Drakijáda08.10.proběhne další Drakijáda na speciálním místě - letišti Hosín. Normálně draci na letiště nemohou, ale tady to není náhodou. taky už draci dlouhá léta v říjnu létají a tentokrát nejen na obloze svoje barvy na odiv nám dávají. každoročně vzniká katalog, který najdete po celý rok. Nový nafotíme až zas napřesrok!

 

Poslat dotaz
 

Letecký Mikuláš

Království vzduchu - Letecký Mikuláš1.12. proběhne Letecký Mikuláš Letadlo obstojí ve větru i mlžném závoji, bezpečně na zem přistane a nikomu se nic nestane. Pro všechny děti, co měli dosud pochybnost,měli jsme fůru důkazů, že anděl je stvoření a z nebe host. Dostavili se i čert, punč mu chutnal a byl samý žert.

 

Poslat dotaz